Seria Azur 851

Szczytowe osiągnięcie w zakresie jakości brzmienia

Wielokrotnie nagradzane urządzenia z naszej topowej serii 851 to konstrukcje bezkompromisowe. Zostały zbudowane tak, by wykonywać swoje zadania w najlepszy możliwy sposób oferując użytkownikom zupełnie nowe doświadczenia muzyczne. Każde urządzenie z tej serii zostało poddane tysiącom godzin testów, było poprawiane i ulepszane aż do osiągnięcia najlepszego możliwego efektu.

851 hero
851 ss

Perfekcyjna Harmonia

Wzmacniacze serii 851 zostały zaprojektowane do pełnienia funkcji serca systemu. Niezależnie od dokonanego wyboru, integry 851A czy dzielonej amplifikacji z modelami 851E i 851W, otrzymasz do dyspozycji ogromną moc, precyzyjną kontrolę oraz zniekształcenia na tak niskim poziomie, że trudno je nawet zmierzyć.

851 ss

Akonfiguruj Swój Idealny System

Możesz także wybrać inną drogę do wyciśnięcia najlepszego możliwego dźwięku z źródeł cyfrowych: wybierz parę monobloków 851W i zestaw je z odtwarzaczem CD/DACiem 851C, DACiem 851D, albo odtwarzaczem sieciowym 851N.

Niezależnie od Twojego wyboru otrzymasz brzmienie najwyższej klasy.

851
Urządzenia z serii Azur 851

Wszystkie urządzenia z serii 851 wyposażyliśmy w transformatory toroidalne oraz wysokiej klasy elementy pasywne. Zoptymalizowaliśmy ścieżki sygnału, a w przypadku integry 851A i wzmacniacza 851W zastosowaliśmy nasze opatentowane układy w klasie XD, które łączą klasę brzmienia układów w klasie A z wydajnością klasy AB. W efekcie możemy Wam zaoferować wzmacniacze o dużej mocy, które bez trudu wysterują nawet najtrudniejsze kolumny.

851
BOGACTWO OPCJI POŁĄCZEŃ

Przedwzmacniacz 851E i wzmacniacz zintegrowany 851A dysponują bogactwem złączy umożliwiającym użytkownikowi podłączenie do nich każdego, także high-endowego źródła. Jeśli zdecydujecie się na system cyfrowy to możecie połączyć zarówno nasz odtwarzacz CD 851C, DAC 851D, jak i odtwarzacz sieciowy 851N bezpośrednio do wzmacniacza 851W i w ten sposób sygnał aż do ostatniego możliwego momentu będzie miał postać cyfrową gwarantując zachowanie jego najwyższej czystości.

Cyfrowy dźwięk to specjalność serii 851. Nasze urządzenia, 851C, 851D i 851N zostały wyposażone we wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy, a sygnał jest w nim upsamplowany do postaci 24bitów/384kHz, odkrywając pokłady informacji i detali niedostępne dla urządzeń niższej klasy. Przekonasz się, że Twoja kolekcja płyt CD jeszcze nigdy nie brzmiała lepiej, że Twój iPod może stać się integralną częścią systemu hi-fi, a muzyka ze Spotify Connect zaoferuje Ci nowe doświadczenia dzięki odtwarzaczowi 851N. Niezależnie od tego, które urządzenia z tej serii wybierzesz do swojego systemu masz zawsze gwarancję brzmienia z najwyższej półki.

851
Azur 851 Series Zespół

Nowa seria Azur 851 to kulminacja kilkudziesięciu lat doświadczenia, ciężkiej pracy i zdecydowanie zbyt wielu nieprzespanych nocy. Ale to właśnie fanatyczne wręcz przywiązanie do dopracowywania najdrobniejszych nawet elementów naszych urządzeń dało efekt w postaci licznych nagród przyznawanych produktom Cambridge Audio.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej serii Azur 851 także dlatego, że jesteśmy nie tylko projektantami i inżynierami, ale i muzykami i melomanami i uważamy, mając nadzieję, że zgodzicie się z nami, że to właśnie połączenie wiedzy i doświadczenia z miłością do muzyki daje najlepsze efekty gdy tworzy się urządzenia hi-fi!

Niezależnie od tego, które komponenty z serii Azur 851 wybierzesz dla siebie, mamy szczerą nadzieję, że dadzą Ci tyle radości z obcowania z muzyką, ile dają nam.

851