MINX

Ultrakompaktowe głośniki

Seria Minx na nowo definiuje możliwości niewielkich głośników. Każdy model charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, ale dostarczany przez nie dźwięk dorównuje temu, co proponują sporo większe, tradycyjne kolumny.

Seria Minx składa się z 4 modeli: dwóch satelitów, Min 12 i Min 22 oraz dwóch subwooferów, X201 i X301. Wszystkie modele doskonale ze sobą współpracują więc możesz wybrać dowolne zestawienie, np. w układzie 2.1 bądź 5.1, które najlepiej będzie pasować do Twojego pokoju.

minx hero
White Minx Min 12 bookshelf speaker attached to table stand
Głośniki Satelitarne

W serii Minx występują dwa satelity. Mniejszy, wyposażony w pojedynczy przetwornik Min 12, oraz 2-głośnikowy Min 22. Oba korzystają z przetworników BMR®, które zapewniają szeroką dyspersję dźwięku, ale Min 22 korzysta dodatkowo z dedykowanego przetwornika niskotonowego. Dzięki niemu gra potężniej i z lepszą kontrolą.

Black Minx Min 12 bookshelf speaker in shelving unit with books
BMR® Speaker Technology

Unlike traditional pistonic or flat panel speakers, BMRs® drivers combine vertical and horizontal dispersion using Horizontal Vibration Modes. This means BMRs® can deliver a much wider sound stage and a truly room-filling performance.

Minx Min 12 black bookshelf speaker and black subwoofer in shelving unit
Zawsze w Słodkim Miejscu

Sterowniki BMR oferują dyspersję 180° dzięki czemu ich ustawienie w pokoju jest dość łatwe, bo w niemal każdym brzmią znakomicie. Oznacza to, że w ich przypadku słuchacz nie jest ograniczony jedynie do niewielkiego sweet spotu, ponieważ potrafią one wypełnić dźwiękiem całe pomieszczenie niezależnie od jego wielkości i kształtu.

Potrafią doskonale odtwarzać tony średnie, dzięki czemu doskonale integrują się z subwooferami, w przeciwieństwie do większości małych satelitów. Więcej informacji o technologii BMR znajdziesz TU.

black minx X301 subwoofer next to dark wood tv unit
Subwoofery

Uzupełnieniem dla satelitów są dwa modele subwooferów, z których każdy wyposażyliśmy w najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiające uzyskanie niezwykłego basu pomimo niewielkich rozmiarów tych głośników. Zarówno 200W X201, jak i 300W X301 wyposażone są w woofery skierowane do przodu oraz membrany bierne ( Auxiliary Bass Radiators), a w efekcie potrafią , które współpracując dostarczają potężny, energetyczny bas.

Minx X201 white subwoofer in shelving unit next to dog statue
Inteligentna Moc

Nasi programiści zaprojektowali zaawansowany procesor DSP (Digital Signal Processor) zapewniający kontrolę nad korekcją dźwięku i zakresem dynamicznym w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu X201 ma wyższą moc i może grać głośniej niż kiedykolwiek.

White Minx X301 subwoofer next to green arm chair
Innowacyjne Przetworniki

Oba subwoofery korzystają z innowacyjnego przetwornika oraz membrany biernej (ABR). Wykorzystanie obudowy zamkniętej zmusiłoby nas do użycia wzmacniacza o wyższej mocy, wentylowanej bas-refleksem do zwiększenia rozmiarów obudowy. Nasze rozwiązanie daj efekt w postaci mocnego, wydajnego subwoofera mieszczącego się w niewielkiej obudowie.

Black minx X201 subwoofer
Kontrola Basu

Oba subwoofery wyposażone są w proste regulacje głośności i częstotliwości zwrotnicy, dzięki którym możesz je ustawić w dowolnym miejscu w pokoju i zestroić z każdym systemem. Funkcja 'auto-on' włącza subwoofer, gdy na wejściu zostanie wyryty sygnał. Dzięki temu nie musi on być włączony przez cały czas co pozwala na oszczędność energii.

Minx Min 12 bookshelf speaker, one black one white
Wysokiej Jakości Wykończenie

Minx is finished to the highest possible standards in stunning white or black high gloss lacquers, using paint application techniques mastered in the premium car industry. Easy to clean, hard to scratch – Minx will look as good as it sounds for many years to come.

Black Minx Min 12 bookshelf speaker on table stand
Akcesoria

Głośniki Minx mogą być zamontowane na wiele różnych sposobów. Mogą być ustawione na dowolnej powierzchni, zamontowane na podstawkach podłogowych bądź biurkowych, albo na obrotowych uchwytach ściennych. Zawsze znajdzie się sposób na instalację Minxów w Twoim domu.

minx