chevron_left Back to stories

StreamMagic Streaming Platform

To nie jest przypadek, że od 2011 roku w którym zaprezentowaliśmy nasz pierwszy streamer, każdy nasz model był nagradzany przez magazyn „What Hi-Fi?” w kategorii urządzeń tego typu. Oznacza to siedem lat królowania (nie wspominając o ocenach – pięciu gwiazdkach!). W czym tkwi sekret naszego sukcesu? To proste – wszystkie te urządzenia mają jedną małą część wspólną: naszą własną platformę StreamMagic.

 

Ten innowacyjny moduł streamujący, połączony z napisanym przez nas oprogramowaniem daje nam możliwość szybkiego przystosowania urządzeń do zmian formatów, nowych serwisów streamingowych i technologii – znacznie szybciej, niż gdybyśmy wybrali rozwiązanie innej firmy. StreamMagic wyposażony jest w potężny procesor, gwarantujący najwyższej klasy działanie, zarówno jeśli chodzi o szybkość dostępu i odtwarzania wszystkich formatów, w tym muzyki w wysokiej rozdzielczości.

StreamMusic - zalety dla użytkownika

Budowanie swojej własnej platformy oznacza, że możemy zaproponować ogromną funkcjonalność wraz z intuicyjną i łatwą obsługą urządzeń. Nasze streamery dają dostęp do wielu serwisów, w tym AirPlay i Spotify Connect, zachowując kompatybilność z wszystkimi źródłami cyfrowego dźwięku, w tym sieciami UPnP i lokalnymi dyskami USB, zarówno dla komputerów Mac, jak i PC.

Informacje wyświetlane są na kolorowym wyświetlaczu wraz z naszym własnym, intuicyjnym panelem kontrolnym. Wydajny moduł pozwala na szybkie przeszukiwanie i odtwarzanie muzyki w dowolnym formacie aż do FLAC, WAV i DSD, a przy odtwarzaniu są one poprawiane przy wykorzystaniu naszej własnej technologii upsamplingu.

Jak już wspomnieliśmy, samodzielnie opracowaliśmy służące do tego oprogramowanie i jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych klientów, kiedy tylko pojawią się nowe formaty i technologie. To szczególne podejście oznacza, że mamy pełną kontrolę nad interfejsem użytkownika, tj. sposobem, w jaki urządzenie komunikuje się z obsługującym je człowiekiem. Jeśli więc pojawia się nowa funkcja, odświeżamy naszą aplikację lub poprawiamy błąd, a użytkownik jest tylko proszony o ściągnięcie najnowszej wersji oprogramowania. Nasze urządzenia się więc coraz lepsze i nie starzeją się technologicznie, jak inne produkty cyfrowe.

 

Obecnie w ofercie z modułami StreamMagic znajdują się: 851N, CXN oraz CXR.