SERIA AX

Następny krok do Hi-Fi

what hifi

Seria AX łączy wysoką jakość z doskonałym jej stosunkiem do ceny, stanowiąc doskonałe rozwiązanie dla początkujących audiofilów poszukujących swojego pierwszego systemu Hi-Fi składającego się z oddzielnych komponentów.

W oparciu o założenia stylistyczne naszych nagradzanych serii Edge i CX, komponenty Serii AX zostały zaprojektowane jako stosunkowo proste wprowadzenie do Wielkiego Brytyjskiego Dźwięku. Gwarantują one, że już na zawsze zmieni się sposób, w jaki słuchasz muzyki.

To początek nowej przygody.

ax hero
ax ss

System składający się z oddzielnych elementów?

Oddzielne urządzenia zapewniają znaczną elastyczność. Można dowolnie łączyć i komponować elementy wieży zgodnie ze swoimi preferencjami. Rozdzielenie funkcji na poszczególne elementy daje również lepsze rezultaty, gdyż każde urządzenie koncentruje się wyłącznie na optymalnej realizacji jednego zadania.

ax ss2

Budowa systemu

Które komponenty są niezbędne w systemie Hi-Fi? Wzmacniacz, w którym powstaje dźwięk, jest siłą napędową każdego systemu. Kolejnym niezbędnym elementem jest zestaw głośników – doskonałym dopełnieniem wzmacniaczy Serii AX są głośniki Cambridge Audio SX60. Potrzebne jest jeszcze źródło dźwięku, na przykład odtwarzacz CD, komputer lub adapter, ale to zależy od nośnika i formatu ulubionego przez użytkownika.

AX