About

TYKON byl založen v roce 1993, jako jedno z prvních hifi studií v Česku.S nárůstem zkušeností a díky stabilním prodejům byla společnost postupně oslovena některými prestižními výrobci elektroniky. Z toho důvodu se po roce 2000 změnila obchodní politika firmy. TYKON se postupně stává významným distributorem pro Českou republiku s cenným portfoliem značek,distributorem Cambridge Audio je již od roku 2003.

Od poloviny roku 2009 sídlí společnost ve vlastních prostorech na Sirotčí ulici v Ostravě-Vítkovicích. Bezprostřední kontakt s frekventovanou Rudnou ulicí umožňuje zákazníkům a obchodní partnerům snadný přístup, vlastní parkoviště v objektu studia pak pohodlné parkování. Historický domek z konce 19.století je důstojným místem pro předvedení námi nabízených produktů.Zde máme také vynikající servisní zázemí.V současnosti TYKON nabízí výhradně produkty z vlastní distribuce. Díky precizní selekci značek je zaměřen především na pokročilé a náročné milovníky kvalitní reprodukce zvuku a obrazu. Ty oslovuje přes síť specializovaných prodejců po celé České republice, se kterými dlouhodobě spolupracuje.V roce 2011 TYKON postavil vlastní skladová halu o rozloze 400 m2, deset kilometrů od centra Ostravy.Ta je naprosto ideální pro efektivní každodenní distribuci po celé České republice.

Na pravidelných školeních, pořádaných za účasti zástupců zahraničních firem, jejichž výrobky společnost dováží, zajišťujeme informovanost distributorů o novinkách v nabízeném sortimentu, jejich vlastnostech a technických parametrech.Každoročně se v Praze účastníme specializované výstavy Audio Video Show, kde si naši obchodní partneři a samozřejmě hlavně zájemci z řad audiofilů i běžných posluchačů, mohou prohlédnout a poslechnout poslední novinky z portfólia našich nabízených produktů.

Retailers

HiFi studio TYKON Logo

HiFi studio TYKON s.r.o.

HiFi studio TYKON s.r.o.
Sirotci 58
Ostrava 3 703 00
Czechia