Seria Minx

Ultrakompaktowe głośniki

Seria Minx na nowo definiuje możliwości niewielkich głośników. Każdy model charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, ale dostarczany przez nie dźwięk dorównuje temu, co proponują sporo większe, tradycyjne kolumny.

Seria Minx składa się z 4 modeli: dwóch satelitów, Min 12 i Min 22 oraz dwóch subwooferów, X201 i X301. Wszystkie modele doskonale ze sobą współpracują więc możesz wybrać dowolne zestawienie, np. w układzie 2.1 bądź 5.1, które najlepiej będzie pasować do Twojego pokoju.

minx hero
minx ss1

Ultrakompaktowe głośniki

Głośniki Minx są wykończone w najwyższym standardzie oszałamiająco pięknym białym lub czarnym błyszczącym lakierem. Korzystamy z technik malowania opracowanych na potrzeby przemysłu samochodowego. Tak wykończoną powierzchnię łatwo się czyści, ale trudno jest zadrapać, dzięki czemu przez lata będę nie tylko świetnie grać, ale i wyglądać.

minx ss2

TECHNOLOGIA BMR®

W przeciwieństwie do tradycyjnych głośników z membranami tłokowymi bądź płaskich paneli, przetworniki BMR® łączą pionową i poziomą dyspersję dźwięku korzystając z rozwiązania o nazwie Horizontal Vibration Modes. Dzięki temu głośniki BMR® potrafią stworzyć znacznie szerszą scenę muzyczną i wypełnić cały pokój dźwiękiem.

minx